3013
edycji
Linia 98: | Linia 98: | ||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x11cf || OUKM || || || Operacja Ustaw Konfigurację Multix-a | | 0x11cf || OUKM || || || Operacja Ustaw Konfigurację Multix-a | ||
|- style="background: Pink;" | |||
| 0x11fc || TAMXIN || 35 || || TAble MultiX INitialize (adresy procedur dla odpowiednich inicjalizacji) | |||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| | | 0x121f || TABWIN || 4 || || | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x1223 || WINERR || 17 || || | |||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x123f || MUXWIN || || || MUltiX WINchester (weście do konfiguracji winchestera) | | 0x123f || MUXWIN || 35 || || MUltiX WINchester (weście do konfiguracji winchestera) | ||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x21bc || COPSY0 || || || COPy SYstem - procedura kopiujaca system do obszaru docelowego (uruchamia się jeśli uruchomić zassemblowane jądro) | | 0x21bc || COPSY0 || || || COPy SYstem - procedura kopiujaca system do obszaru docelowego (uruchamia się jeśli uruchomić zassemblowane jądro) |