EM400: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 88: | Linia 88: | ||
|- | |- | ||
| Narzędzia do odczytu systemu plików CROOK-5 || <font color=green>100%</font> || | | Narzędzia do odczytu systemu plików CROOK-5 || <font color=green>100%</font> || | ||
|- | |||
| sterownik FUSE dla systemu plików CROOK-5 || 0% || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |