Rejestry i wskaźniki: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 47: | Linia 47: | ||
|- | |- | ||
| 10 || Q || wskaźnik zyztemu: Q=0 oznacza pracę systemu operacyjnego, Q=1 pracę programu użytkowego | | 10 || Q || wskaźnik zyztemu: Q=0 oznacza pracę systemu operacyjnego, Q=1 pracę programu użytkowego | ||
|- | |||
| 11 || BS || wskaźnik specjalny | | 11 || BS || wskaźnik specjalny | ||
|- | |||
| 12÷15 || NB || rejestr numeru bloku pamięci operacyjnej | | 12÷15 || NB || rejestr numeru bloku pamięci operacyjnej | ||
|- | |- |