Struktury danych CROOK-5: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 67: | Linia 67: | ||
|- | |- | ||
| JLOLEN || 54 || 1 || Dlugosc ladowania | | JLOLEN || 54 || 1 || Dlugosc ladowania | ||
|- | |||
| TABUJB || 55 || 1 || | |||
|- | |||
| razem || || 56 || | |||
|} | |} | ||