MULTIX od środka: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
(→I/O) |
|||
Linia 27: | Linia 27: | ||
! Adres !! Nazwa !! Zawartość | ! Adres !! Nazwa !! Zawartość | ||
|- | |- | ||
| 0x6000 || RAM || | | 0x0000-0x5fff || || ROM? (24KB) | ||
|- | |||
| 0x6000 || RAM || RAM (16KB?) | |||
|- | |- | ||
| 0x6000+154 || STACK || koniec stosu, początek dostępnej RAM | | 0x6000+154 || STACK || koniec stosu, początek dostępnej RAM | ||
|- | |- | ||
| 0xa000 || RAMW8 || | | 0xa000-0xbfff || RAMW8 || RAM floppy dysku (8KB) | ||
|- | |- | ||
| 0xc000 || RAMW6 || | | 0xc000-0xdfff || RAMW6 || RAM winchestera (8KB) | ||
|- | |- | ||
| | | 0xff00-0xffff || AD || we/wy widziane jako pamięć | ||
|} | |} | ||