3013
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 21 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 18: | Linia 18: | ||
| Porządki w konfiguracji || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2.1 || + | | Porządki w konfiguracji || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2.1 || + | ||
|- | |- | ||
| Wydzielenie dekoderów || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2.2 || | | Wydzielenie dekoderów || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2.2 || + | ||
|- | |- | ||
| | | Obraz dysku z CROOK-iem || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || n/d || n/d | ||
|- | |- | ||
| | | Async MULTIX + winchester || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.3 || + | ||
|- | |- | ||
| Protokół debuggera || bgcolor="# | | Protokół debuggera || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | ||
|- | |- | ||
| | | Redo interfejsu tekstowego (->emui) || bgcolor="#FFFFE6" | 30% || ? || | ||
|- | |- | ||
| | | Nowy system testów || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | ||
|- | |- | ||
| | | Wsparcie dla CPU w FPGA || bgcolor="#E6FFE6" | 90% || 0.4 || + | ||
|- | |||
| MULTIX 5 || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | |||
|- | |||
| Bootstrap || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | |||
|- | |||
| Nowa konfiguracja || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | |||
|- | |||
| speed_real=true || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | |||
|- | |||
| dźwięk || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | |||
|- | |||
| KZ: SP45DE (stacja dysków 8 cali) || bgcolor="#FFFFE6" | 50% || 0.4 || + | |||
|- | |||
| MULTIX: Terminal || bgcolor="#FFE6E6" | 10% || || | |||
|- | |||
| Zewnętrzny interfejs do kontroli urządzeń || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | |||
|- | |- | ||
| PLIX || bgcolor="FFE6E6" | 0% || || | | PLIX || bgcolor="FFE6E6" | 0% || || | ||
Linia 45: | Linia 61: | ||
|- | |- | ||
| MULTIX: 5,25" Floppy || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | | MULTIX: 5,25" Floppy || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | ||
|- | |- | ||
| KZ: zegar Amepolu || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | | KZ: zegar Amepolu || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | ||
|- | |- | ||
| KZ: perforator || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | | KZ: perforator || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | ||
|- | |- | ||
| KZ: czytnik || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | | KZ: czytnik || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | ||
|- | |- | ||
| Nowy debugger (X/QT) || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | | Nowy debugger (X/QT) || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | ||
|- | |||
| Interfejs graficzny || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | |||
|} | |} |