3013
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 17: | Linia 17: | ||
|- | |- | ||
| Rozkazy procesora || 96% || | | Rozkazy procesora || 96% || | ||
|- | |||
| Debuger - szkielet || <font color=green>100%</font> || | |||
|- | |||
| Debuger - podgląd pamięci i rejestrów || <font color=green>100%</font> || | |||
|- | |||
| Debuger - disassembler || <font color=green>100%</font> || | |||
|- | |||
| Debuger - translator || 10% || | |||
|- | |- | ||
| Assembler || 0% || ASSM, ASSK, makroassembler czy własny? bison+flex czy yacc? python? | | Assembler || 0% || ASSM, ASSK, makroassembler czy własny? bison+flex czy yacc? python? | ||
Linia 26: | Linia 34: | ||
| Konfiguracja programowa pamięci || 0% || Nie wymagane? (emulator ma 15*32k słów pamięci) | | Konfiguracja programowa pamięci || 0% || Nie wymagane? (emulator ma 15*32k słów pamięci) | ||
|- | |- | ||
| System przerwań || | | System przerwań || 10% || | ||
|- | |- | ||
| Kanał znakowy || 0% | | Kanał znakowy || 0% || | ||
|- | |- | ||
| Terminal znakowy || 0% | | Terminal znakowy || 0% || | ||
|- | |- | ||
| Kanał pamięciowy || 0% | | Kanał pamięciowy || 0% || | ||
|- | |- | ||
| Mera 9425 || 0% | | Mera 9425 || 0% || | ||
|- | |- | ||
| Bootstrap || 0% | | Bootstrap || 0% || Niepotrzebny (?) ze względu na ładowanie obrazu do pamięci emulatora | ||
|- | |- | ||
|} | |} |