3030
edycji
(→I/O) |
|||
Linia 82: | Linia 82: | ||
|- | |- | ||
| 0x4e || W || WUUPG || ustawienie maski przerwań 'INTR' | | 0x4e || W || WUUPG || ustawienie maski przerwań 'INTR' | ||
|- | |||
| align="center" bgcolor="Cornsilk" colspan="4" | <b>Timer</b> | |||
|- | |- | ||
| 0x50 || RW || CLOCK || zegar | | 0x50 || RW || CLOCK || zegar | ||
Linia 89: | Linia 91: | ||
| 0x52 || RW || CLUSA || dzielnik dla USART (we=1536kHz, wy=153,6kHz) | | 0x52 || RW || CLUSA || dzielnik dla USART (we=1536kHz, wy=153,6kHz) | ||
|- | |- | ||
| 0x64-0x65 || RW || DMAD1 || | | align="center" bgcolor="Cornsilk" colspan="4" | <b>DMA</b> | ||
|- | |||
| 0x64-0x65 || RW || DMAD1 || kanał 1: rejestr adresu | |||
|- | |- | ||
| 0x66-0x67 || RW || DMCO1 || | | 0x66-0x67 || RW || DMCO1 || kanał 1: licznik, typ pracy | ||
|- | |- | ||
| 0x68-0x69 || RW || DMAD2 || | | 0x68-0x69 || RW || DMAD2 || kanał 2: rejestr adresu | ||
|- | |- | ||
| 0x6a-0x6b || RW || DMCO2 || | | 0x6a-0x6b || RW || DMCO2 || kanał 2: licznik, typ pracy | ||
|- | |- | ||
| 0x6c-0x6d || RW || DMAD3 || | | 0x6c-0x6d || RW || DMAD3 || kanał 3: rejestr adresu | ||
|- | |- | ||
| 0x6e-0x6f || RW || DMCO3 || | | 0x6e-0x6f || RW || DMCO3 || kanał 3: licznik, typ pracy | ||
|- | |- | ||
| 0x70 || RW || DMAST || | | 0x70 || RW || DMAST || sterowanie | ||
|- | |||
| align="center" bgcolor="Cornsilk" colspan="4" | <b>Linie szeregowe i równoległe</b> | |||
|- | |- | ||
| 0x80 || RW || INFTR || informacja do/z linii szeregowej | | 0x80 || RW || INFTR || informacja do/z linii szeregowej |