3012
edycji
Linia 42: | Linia 42: | ||
|- style="background: Pink;" | |- style="background: Pink;" | ||
| 0x0003 || ENDSYS || 1 || AEOV0=0x1600 || koniec właściwiej części systemu (przed nakładkami?) | | 0x0003 || ENDSYS || 1 || AEOV0=0x1600 || koniec właściwiej części systemu (przed nakładkami?) | ||
|- | |||
| colspan=5 | [[Tablica konfiguracji MERY-400]] | |||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x0004 || NOBUFF || 3 || || | |||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x0007 || SYSSET || 1 || || | |||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x0008 || TABMEM || 8 || || TABlica konfiguracji pamięci (MEMory) | |||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x0010 || TABDIN || 16 || || adresy talerzy dyskowych | |||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x0020 || TABMT || 4 || || pamięci taśmowe | |||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x0024 || CAMINI || 2 || || camac | |||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x0026 || PIINI || 2 || || pi | |||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x0027 || IECINI || 2 || || IEC | |||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x0028 || TABCHL || 5 || || TABle CHanneL - tablica kanałów | |||
|- style="background: Cornsilk;" | |- style="background: Cornsilk;" | ||
| | | 0x002d || ADNET || 1 || || ADress NETwork - adres szybkiego łącza | ||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x002e || TABCLK || 1 || || zegar czasu rzeczywistego Amepolu | |||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x002f || ADGUN || 1 || || Numer systemowy jednostki grupowej monitorów ekranowych | |||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x0030 || SETDEV || 15 || || końcówki | |||
|- | |||
| colspan=5 | Koniec tablicy konfiguracji MERY-400 | |||
|- style="background: Pink;" | |- style="background: Pink;" | ||
| 0x0040 || || 32 || || [[Przerwania]] | | 0x0040 || || 32 || || [[Przerwania]] | ||
Linia 81: | Linia 109: | ||
| 0x0231 || TAKE || || || wejście do schedulera? | | 0x0231 || TAKE || || || wejście do schedulera? | ||
|- | |- | ||
| ... | | colspan=5 | ... | ||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x0368 || CLOCK || || || obsługa przerwania timera | | 0x0368 || CLOCK || || || obsługa przerwania timera | ||
Linia 89: | Linia 117: | ||
| 0x054d || INSTX || 1 || || obsługa przerwania instrukcji nielegalnej (w tym SINT) | | 0x054d || INSTX || 1 || || obsługa przerwania instrukcji nielegalnej (w tym SINT) | ||
|- | |- | ||
| ... | | colspan=5 | ... | ||
|- style="background: Pink;" | |- style="background: Pink;" | ||
| 0x059e || TABEXL || 65 || || TABlica EXtrakodów | | 0x059e || TABEXL || 65 || || TABlica EXtrakodów | ||
Linia 135: | Linia 163: | ||
| 0x22ac || || || || Sprawdzenie sumy kontrolnej jądra | | 0x22ac || || || || Sprawdzenie sumy kontrolnej jądra | ||
|- | |- | ||
| ... | | colspan=5 | ... | ||
|- | |- | ||
| 0x280e || ABIN || TERM=56 || || | | 0x280e || ABIN || TERM=56 || || |