3012
edycji
Linia 95: | Linia 95: | ||
| 0x05eb || QEXIT || || || wybranie następnego procesu do uruchomienia | | 0x05eb || QEXIT || || || wybranie następnego procesu do uruchomienia | ||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x113f || PLXINX || || || PLiX | | 0x113f || PLXINX || || || PLiX INterrupt - obsługa przerwania z PLIX-a (MULTIX-a) | ||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x1143 || MUXINX || || || MUltiX INterrupt - obsługa przerwania z MULTIX-a | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x1195 || TOK || || || Transmisja OK | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x11b2 || WDL || || || Winchester Dołączono Linię | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x11c7 || WZM || || || Winchester wyZerowany Multix | |||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x11cf || OUKM || || || Operacja Ustaw Konfigurację Multix-a | | 0x11cf || OUKM || || || Operacja Ustaw Konfigurację Multix-a | ||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x11d7 || WUK || || || Winchester Ustawiona Konfiguracja | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x11ea || OUDL || || || OUtput Dołącz Linię | |||
|- style="background: Cornsilk;" | |||
| 0x11f9 || DLPLIX || || || pole sterujące Dołącz Linię PLIX-a | |||
|- style="background: Pink;" | |- style="background: Pink;" | ||
| 0x11fc || TAMXIN || 35 || || TAble MultiX INitialize (adresy procedur dla odpowiednich inicjalizacji) | | 0x11fc || TAMXIN || 35 || || TAble MultiX INitialize (adresy procedur dla odpowiednich inicjalizacji) | ||
Linia 106: | Linia 120: | ||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x123f || MUXWIN || 35 || || MUltiX WINchester (weście do konfiguracji winchestera) | | 0x123f || MUXWIN || 35 || || MUltiX WINchester (weście do konfiguracji winchestera) | ||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x15e4 || TAFLOP || || || Procedura sprawdzająca, czy obsłużono przerwanie, na które czekał bieżący proces | |||
|- style="background: Lavender;" | |- style="background: Lavender;" | ||
| 0x21bc || COPSY0 || || || COPy SYstem - procedura kopiujaca system do obszaru docelowego (uruchamia się jeśli uruchomić zassemblowane jądro) | | 0x21bc || COPSY0 || || || COPy SYstem - procedura kopiujaca system do obszaru docelowego (uruchamia się jeśli uruchomić zassemblowane jądro) | ||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x220b || OSTART || || || "START" po doładowaniu dalszej części jądra | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x2220 || INIC || || || Multix poprawnie zresetowany (programowo) | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x2249 || LOM || || || Dokonfigurowanie pamięci: 3 i 4 segment | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x226b || ZER || || || ZERowanie segmentu od 0x5000 | |||
|- style="background: Lavender;" | |||
| 0x22ac || || || || Sprawdzenie sumy kontrolnej jądra | |||
|- | |- | ||
| ... || || || || system | | ... || || || || system |