3012
edycji
(→I/O) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 45: | Linia 45: | ||
|- | |- | ||
| 0xff00-0xffff || AD || we/wy widziane jako pamięć | | 0xff00-0xffff || AD || we/wy widziane jako pamięć | ||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
! Adres !! Nazwa !! Zawartość | |||
|- | |||
| 0-2 || || JMP IZER | |||
|- | |||
| 3 || || 0 | |||
|- | |||
| 4 || || suma kontrolna ROM | |||
|- | |||
| 5-6 || || ostatni adres ROM | |||
|- | |||
| 7 || || ? | |||
| 8-0x3f || || przerwania 8085 | |||
|- | |||
| 0x4f || BEGPR || początek programu | |||
|- | |||
| 0x6000 || RAM || POCZATEK RAM | |||
|- | |||
| 0x6000-0x6020 || || tablica przerwań (ZAWIERA: JMP <ADRES>) | |||
|- | |||
| 0x6000 || || JMP IKWIT - 1 | |||
|- | |||
| 0x6003 || || JMP IZEGA - 2 | |||
|- | |||
| 0x6006 || || JMP IOPRQ - 3 | |||
|- | |||
| 0x6009 || || JMP INUS4 - 4 | |||
|- | |||
| 0x600c || || JMP ITRAP - 4.5 | |||
|- | |||
| 0x600f || || JMP IWINC - 5 | |||
|- | |||
| 0x6012 || || JMP IPOST - 5.5 | |||
|- | |||
| 0x6015 || || JMP ITAPE - 6 | |||
|- | |||
| 0x6018 || || JMP IKASE - 6.5 | |||
|- | |||
| 0x601b || || JMP IKAPA - 7 | |||
|- | |||
| 0x601e || || JMP IDMA - 7.5 | |||
|- | |||
| 0x6021 || NUPRO || NR PROCESORA DLA <SETKO> | |||
|- | |||
| 0x6022 || STBOT || dno stosu | |||
|- | |||
| 0x609a || STACK = RAM+154 || KONIEC STOSU=POCZATEK DOSTEPNEJ RAM | |||
|- | |||
| 0x609a-0x609b || FINRA || ostatni adres sprawnej RAM | |||
|- | |||
| 0x609c || RAM00 || początek pamięci zerowanej | |||
|- | |||
| 0x60a3-0x60a4 || RAMUS || adres wykorzystanej ram +1 | |||
|} | |} | ||
Linia 188: | Linia 243: | ||
Maksymalna długość transmisji wynosi 16 sektorów (z punktu widzenia MERY? czy z punktu widzenia zadania mx?). Linie z Winchesterem nie obsługują polecenia "przerwij transmisję". | Maksymalna długość transmisji wynosi 16 sektorów (z punktu widzenia MERY? czy z punktu widzenia zadania mx?). Linie z Winchesterem nie obsługują polecenia "przerwij transmisję". | ||
= Inicjalizacja = | |||
= Przerwania wewnętrzne = | = Przerwania wewnętrzne = |