3013
edycji
Linia 24: | Linia 24: | ||
|- | |- | ||
| 0x6000+154 || STACK || koniec stosu, początek dostępnej RAM | | 0x6000+154 || STACK || koniec stosu, początek dostępnej RAM | ||
|- | |||
| 0xa000 || RAMW8 || początek RAM dla floppy dysku ? | |||
|- | |||
| 0xc000 || RAMW6 || początek RAM dla winchestera ? | |||
|- | |- | ||
| 0xFF00-0xFFFF || AD || we/wy widziane jako pamięć | | 0xFF00-0xFFFF || AD || we/wy widziane jako pamięć |