3012
edycji
Linia 188: | Linia 188: | ||
|- | |- | ||
| 2015-04-18 || GCC 4.8.2 || 2.35 || a07745023f4ed2e54ee22a3dda94c2389db8e481 || +zmiana systemu z Gentoo na Debian Wheezy | | 2015-04-18 || GCC 4.8.2 || 2.35 || a07745023f4ed2e54ee22a3dda94c2389db8e481 || +zmiana systemu z Gentoo na Debian Wheezy | ||
|- | |||
| 2016-10-15 || GCC 4.9.2 || 2.1 || 8cdcd4c42ff8c6a605067d9e7db42800c2e202ff || | |||
|} | |} | ||