3012
edycji
(→GCC) |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 157: | Linia 157: | ||
|- | |- | ||
| 2014-09-23 || GCC 4.7.3 || 2.05 || a2d335198605c7c5d75d782b7f3cdfdd7fd84da7 || cpu mod fixes | | 2014-09-23 || GCC 4.7.3 || 2.05 || a2d335198605c7c5d75d782b7f3cdfdd7fd84da7 || cpu mod fixes | ||
|- | |||
| 2014-11-10 || GCC 4.7.3 || 2.15 || a07745023f4ed2e54ee22a3dda94c2389db8e481 || emulog/emdas and friends | |||
|} | |} |