3013
edycji
Nie podano opisu zmian |
(→GCC) |
||
Linia 163: | Linia 163: | ||
|- | |- | ||
| 2014-11-10 || GCC 4.7.3 || 2.15 || a07745023f4ed2e54ee22a3dda94c2389db8e481 || emulog/emdas and friends | | 2014-11-10 || GCC 4.7.3 || 2.15 || a07745023f4ed2e54ee22a3dda94c2389db8e481 || emulog/emdas and friends | ||
|- | |||
| 2015-04-18 || GCC 4.8.2 || 2.25 || a07745023f4ed2e54ee22a3dda94c2389db8e481 || +zmiana systemu z Gentoo na Debian Wheezy | |||
|} | |} |