3012
edycji
(→Clang) |
(→GCC) |
||
Linia 181: | Linia 181: | ||
|- | |- | ||
| 2020-02-19 || GCC 9.2.0 || 63.0 || 6897a5d21ee018a1fd8cbd9f4ecbe5bf4c0efd5a || with speed_real and sound | | 2020-02-19 || GCC 9.2.0 || 63.0 || 6897a5d21ee018a1fd8cbd9f4ecbe5bf4c0efd5a || with speed_real and sound | ||
|- | |||
| 2020-05-21 || GCC 9.3.0 || 62.1 || ec444aab1f84e515febd703d4cab5ca2a75747a7 || | |||
|} | |} | ||