3013
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
(Nie pokazano 25 pośrednich wersji utworzonych przez tego samego użytkownika) | |||
Linia 2: | Linia 2: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! Zadanie !! Stan !! Wydanie | ! Zadanie !! Stan !! Wydanie !! Mainline | ||
|- | |- | ||
| Poprawa wydajności - iteracja 2 || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2 | | Poprawa wydajności - iteracja 2 || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2 || + | ||
|- | |- | ||
| SLID || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2 | | SLID || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2 || + | ||
|- | |- | ||
| kompatybilność z MX-16 || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2 | | kompatybilność z MX-16 || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2 || + | ||
|- | |- | ||
| Emulog || bgcolor="#E6FFE6" | | | Emulog || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2 || + | ||
|- | |- | ||
| emulog: dasm->emdas || bgcolor="#E6FFE6" | | | emulog: dasm->emdas || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2 || + | ||
|- | |- | ||
| debugger: dasm->emdas || bgcolor="#E6FFE6" | | | debugger: dasm->emdas || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2.1 || + | ||
|- | |- | ||
| Porządki w konfiguracji || bgcolor="#E6FFE6" | | | Porządki w konfiguracji || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2.1 || + | ||
|- | |- | ||
| | | Wydzielenie dekoderów || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.2.2 || + | ||
|- | |- | ||
| Obraz dysku z CROOK-iem || bgcolor="# | | Obraz dysku z CROOK-iem || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || n/d || n/d | ||
|- | |- | ||
| | | Async MULTIX + winchester || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.3 || + | ||
|- | |- | ||
| | | Protokół debuggera || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | ||
|- | |- | ||
| | | Redo interfejsu tekstowego (->emui) || bgcolor="#FFFFE6" | 30% || ? || | ||
|- | |- | ||
| | | Nowy system testów || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | ||
|- | |- | ||
| | | Wsparcie dla CPU w FPGA || bgcolor="#E6FFE6" | 90% || 0.4 || + | ||
|- | |- | ||
| | | MULTIX 5 || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | ||
|- | |- | ||
| | | Bootstrap || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | ||
|- | |- | ||
| | | Nowa konfiguracja || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | ||
|- | |- | ||
| | | speed_real=true || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | ||
|- | |- | ||
| | | dźwięk || bgcolor="#E6FFE6" | 100% || 0.4 || + | ||
|- | |- | ||
| | | KZ: SP45DE (stacja dysków 8 cali) || bgcolor="#FFFFE6" | 50% || 0.4 || + | ||
|- | |- | ||
| | | MULTIX: Terminal || bgcolor="#FFE6E6" | 10% || || | ||
|- | |- | ||
| | | Zewnętrzny interfejs do kontroli urządzeń || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | ||
|- | |- | ||
| | | PLIX || bgcolor="FFE6E6" | 0% || || | ||
|- | |- | ||
| | | Kanał pamięciowy redo || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | ||
|- | |- | ||
| | | Kanał znakowy redo || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | ||
|- | |- | ||
| Nowy debugger (X/QT) || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || | | KP: 9425 || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | ||
|- | |||
| KP: EC 6051 || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | |||
|- | |||
| KP: PT-305 || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | |||
|- | |||
| MULTIX: 5,25" Floppy || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | |||
|- | |||
| KZ: zegar Amepolu || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | |||
|- | |||
| KZ: perforator || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | |||
|- | |||
| KZ: czytnik || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | |||
|- | |||
| Nowy debugger (X/QT) || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | |||
|- | |||
| Interfejs graficzny || bgcolor="#FFE6E6" | 0% || || | |||
|} | |} |