3012
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 49: | Linia 49: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! SR !! RZ !! Adres !! Opis | ! Pozycja w SR !! Pozycja w RZ !! Adres !! Opis | ||
|- | |- | ||
| - || 0 || 64 || alarm zasilania (z danego procesora) | | - || 0 || 64 || alarm zasilania (z danego procesora) |