3012
edycji
Linia 271: | Linia 271: | ||
|- | |- | ||
| 3 || IFLO8 || floppy (nowszy multix?) | | 3 || IFLO8 || floppy (nowszy multix?) | ||
|- | |||
| 4 || INUS4 || nie używane (stary multix) | |||
|- | |- | ||
| 4.5 || ITRAP || dla testowania || odczyt "PTRAP" | | 4.5 || ITRAP || dla testowania || odczyt "PTRAP" | ||
|- | |- | ||
| 5 || IWIN6 || winchester | | 5 || INUS5 || nie używane (stary multix) | ||
|- | |||
| 5 || IWIN6 || winchester (nowy multix) | |||
|- | |- | ||
| 5.5 || IPOST || polecenie sterujące || odczyt "POLST+1" | | 5.5 || IPOST || polecenie sterujące || odczyt "POLST+1" |