3012
edycji
Linia 269: | Linia 269: | ||
|- | |- | ||
| 3 || IOPRQ || zgłoszenie OPRQ || zapis "KOPRQ" | | 3 || IOPRQ || zgłoszenie OPRQ || zapis "KOPRQ" | ||
|- | |||
| 3 || IFLO8 || floppy (nowszy multix?) | |||
|- | |- | ||
| 4.5 || ITRAP || dla testowania || odczyt "PTRAP" | | 4.5 || ITRAP || dla testowania || odczyt "PTRAP" | ||
|- | |||
| 5 || IWIN6 || winchester | |||
|- | |- | ||
| 5.5 || IPOST || polecenie sterujące || odczyt "POLST+1" | | 5.5 || IPOST || polecenie sterujące || odczyt "POLST+1" |