3012
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 10: | Linia 10: | ||
! Awers !! Rewers !! Oznaczenie !! Nazwa !! Złącza<br/>(pozycja w szufladzie) | ! Awers !! Rewers !! Oznaczenie !! Nazwa !! Złącza<br/>(pozycja w szufladzie) | ||
|- | |- | ||
| [[File: | | [[File:I-SP-front.jpg|frameless|70px]] || [[File:I-SP-front.jpg|frameless|70px]] || '''I-SP''' || Pakiet interfejsu || XY-1 | ||
|- | |||
| [[File:PPS32-front.jpg|frameless|70px]] || [[File:PPS32-back.jpg|frameless|70px]] || '''PPS32''' || Pakiet sterowania<br/> (wymagany dla 64k słów) || W-1 | |||
|- | |- | ||
| [[File:SPP32-front.jpg|frameless|70px]] || [[File:SPP32-back.jpg|frameless|70px]] || '''SPP32''' || Pakiet sterowania || XY- | | [[File:SPP32-front.jpg|frameless|70px]] || [[File:SPP32-back.jpg|frameless|70px]] || '''SPP32''' || Pakiet sterowania || XY-2 | ||
|- | |- | ||
| [[File: | | [[File:JPP16-front.jpg|frameless|70px]] || [[File:JPP16-back.jpg|frameless|70px]] || '''JPP16''' || Pakiety nośnika informacji || XY-4, XY-6, XY-8, XY-10 | ||
|} | |} |