3013
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 149: | Linia 149: | ||
|- | |- | ||
| Warszawa || Dział Teleinformatyki i Łączności MZK Warszawa || || | | Warszawa || Dział Teleinformatyki i Łączności MZK Warszawa || || | ||
|- | |||
| Warszawa || Zespół Szkół Elektronicznych, Technikum Elektroniczno-Mechaniczne || ul. Zajączka 7, 01-518 || przywieziona wiosną 1982 | |||
|- | |- | ||
| Zabrze || Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, Górnośląski Zakład Gazownictwa || ul. Gwardii Ludowej 11, 41-800 || | | Zabrze || Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo, Górnośląski Zakład Gazownictwa || ul. Gwardii Ludowej 11, 41-800 || |