EM400 - Plan prac: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 57: | Linia 57: | ||
|- | |- | ||
| RTC || 0% || | | RTC || 0% || | ||
|- | |||
| e4image || <font color=green>100%</font> || kontener dla obrazów mediów || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |