EM400 - Plan prac: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 113: | Linia 113: | ||
|- | |- | ||
| c5fuse - zapis || 0% || | | c5fuse - zapis || 0% || | ||
|- | |||
| e4itool || <font color=green>100%</font> || Narzędzie do zarządzania obrazami e4i | |||
|- | |- | ||
|} | |} |