3013
edycji
Nie podano opisu zmian |
|||
Linia 34: | Linia 34: | ||
|- | |- | ||
| System przerwań || <font color=green>100%</font> || | | System przerwań || <font color=green>100%</font> || | ||
|- | |||
| Bootstrap || 0% || Niepotrzebny (?) ze względu na ładowanie obrazu do pamięci emulatora | |||
|- | |||
=== Emulator - urządzenia === | |||
{| class="wikitable" | |||
! Obszar/Funkcjonalność !! Stan implementacji !! Uwagi | |||
|- | |- | ||
| Kanał znakowy || <font color=green>80%</font> || | | Kanał znakowy || <font color=green>80%</font> || | ||
|- | |||
| Kanał pamięciowy || <font color=green>80%</font> || | |||
|- | |- | ||
| Terminal znakowy || 0% || | | Terminal znakowy || 0% || | ||
|- | |- | ||
| Mera 9425 || 0% || | | Mera 9425 || 0% || | ||
|- | |- | ||
| Winchester w kanale pamięciowym (translacja adresów?) || 0% || | | Winchester w kanale pamięciowym (translacja adresów?) || 0% || | ||
|- | |- | ||
| | | PLIX? || 0% || | ||
|- | |||
| MULTIX? || 0% || | |||
|- | |||
| Winchester w PLIX-ie? || 0% || | |||
|- | |- | ||
| Floppy 5.25"? || 0% || | |||
|} | |} | ||