3013
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 156: | Linia 156: | ||
| 2016-02-28 || GCC 4.9.3 || 60 || a07745023f4ed2e54ee22a3dda94c2389db8e481 || | | 2016-02-28 || GCC 4.9.3 || 60 || a07745023f4ed2e54ee22a3dda94c2389db8e481 || | ||
|- | |- | ||
| 2016-10-20 || | | 2016-10-20 || GCC 4.9.3 || 63.9 || 4f5bd2101479292db3e266b528331bfb1cd1e833 || stary benchmark | ||
|- | |- | ||
| 2016-10-20 || | | 2016-10-20 || GCC 4.9.3 || 64.6 || 4f5bd2101479292db3e266b528331bfb1cd1e833 || nowy benchmark | ||
|- | |||
| 2016-12-05 || GCC 4.9.3 || 60.1 || 10991de759717e7603d7da9657cfe2480f36156b || nef jumps | |||
|} | |} | ||
Linia 173: | Linia 175: | ||
|- | |- | ||
| 2016-10-20 || clang 3.8.1 || 60.9 || 4f5bd2101479292db3e266b528331bfb1cd1e833 || nowy benchmark | | 2016-10-20 || clang 3.8.1 || 60.9 || 4f5bd2101479292db3e266b528331bfb1cd1e833 || nowy benchmark | ||
|- | |||
| 2016-12-05 || clang 3.9.0 || 59.9 || 10991de759717e7603d7da9657cfe2480f36156b || nef jumps | |||
|} | |} | ||
Linia 199: | Linia 203: | ||
|- | |- | ||
| 2016-10-20 || GCC 4.9.2 || 1.99 || 4f5bd2101479292db3e266b528331bfb1cd1e833 || nowy benchmark | | 2016-10-20 || GCC 4.9.2 || 1.99 || 4f5bd2101479292db3e266b528331bfb1cd1e833 || nowy benchmark | ||
|- | |||
| 2016-12-05 || GCC 4.9.2 || 1.69 || 10991de759717e7603d7da9657cfe2480f36156b || nef jumps | |||
|} | |} | ||
Linia 213: | Linia 219: | ||
|- | |- | ||
| 2016-10-20 || GCC 4.9.2 || 3.66 || 4f5bd2101479292db3e266b528331bfb1cd1e833 || nowy benchmark | | 2016-10-20 || GCC 4.9.2 || 3.66 || 4f5bd2101479292db3e266b528331bfb1cd1e833 || nowy benchmark | ||
|- | |||
| 2016-12-05 || GCC 4.9.2 || 3.36 || 10991de759717e7603d7da9657cfe2480f36156b || nef jumps | |||
|} | |} | ||
Linia 229: | Linia 237: | ||
|- | |- | ||
| 2016-10-20 || GCC 4.9.2 || 6.95 || 4f5bd2101479292db3e266b528331bfb1cd1e833 || | | 2016-10-20 || GCC 4.9.2 || 6.95 || 4f5bd2101479292db3e266b528331bfb1cd1e833 || | ||
|- | |||
| 2016-12-05 || GCC 4.9.2 || 6.50 || 10991de759717e7603d7da9657cfe2480f36156b || nef jumps | |||
|} | |} |