3013
edycji
Nie podano opisu zmian |
Nie podano opisu zmian |
||
Linia 56: | Linia 56: | ||
|- | |- | ||
| 0 || 0 || 0 || 1 || N = R/C/ | | 0 || 0 || 0 || 1 || N = R/C/ | ||
|- | |||
| 0 || 0 || 1 || 1 || N = S/R/C// | | 0 || 0 || 1 || 1 || N = S/R/C// | ||
|- | |||
| 0 || 1 || 0 || 1 || N = R/C/ + R/B/ | | 0 || 1 || 0 || 1 || N = R/C/ + R/B/ | ||
|- | |||
| 0 || 1 || 1 || 1 || N = S/R/C/ + R/B// | | 0 || 1 || 1 || 1 || N = S/R/C/ + R/B// | ||
|- | |||
| 1 || 0 || 0 || 1 || N = R/C/ + MOD | | 1 || 0 || 0 || 1 || N = R/C/ + MOD | ||
|- | |||
| 1 || 0 || 1 || 1 || N = S/R/C/ + MOD/ | | 1 || 0 || 1 || 1 || N = S/R/C/ + MOD/ | ||
|- | |||
| 1 || 1 || 0 || 1 || N = R/C/ + MOD + R/B/ | | 1 || 1 || 0 || 1 || N = R/C/ + MOD + R/B/ | ||
|- | |||
| 1 || 1 || 1 || 1 || N = S/R/C/ + MOD + R/B// | | 1 || 1 || 1 || 1 || N = S/R/C/ + MOD + R/B// | ||
|- | |||
| 0 || 0 || 0 || 0 || N = M | | 0 || 0 || 0 || 0 || N = M | ||
|- | |||
| 0 || 0 || 1 || 0 || N = S/M/ | | 0 || 0 || 1 || 0 || N = S/M/ | ||
|- | |||
| 0 || 1 || 0 || 0 || N = M + R/B/ | | 0 || 1 || 0 || 0 || N = M + R/B/ | ||
|- | |||
| 0 || 1 || 1 || 0 || N = S/M + R/B// | | 0 || 1 || 1 || 0 || N = S/M + R/B// | ||
|- | |||
| 1 || 0 || 0 || 0 || N = M + MOD | | 1 || 0 || 0 || 0 || N = M + MOD | ||
|- | |||
| 1 || 0 || 1 || 0 || N = S/M + MOD/ | | 1 || 0 || 1 || 0 || N = S/M + MOD/ | ||
|- | |||
| 1 || 1 || 0 || 0 || N = M + MOD + R/B/ | | 1 || 1 || 0 || 0 || N = M + MOD + R/B/ | ||
|- | |||
| 1 || 1 || 1 || 0 || S/N = M + MOD + R/B// | | 1 || 1 || 1 || 0 || S/N = M + MOD + R/B// | ||
|- | |||
|} |