MULTIX od środka: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
← poprzednia edycja
następna edycja →
MULTIX od środka
(tekst źródłowy)
Wersja z 19:16, 10 lut 2015
Dodane 3 bajty
,
10 lut 2015
→Mapa pamięci
Wersja z 19:15, 10 lut 2015
(
pokaż źródło
)
Amo
(
dyskusja
|
edycje
)
Nie podano opisu zmian
← poprzednia edycja
Wersja z 19:16, 10 lut 2015
(
pokaż źródło
)
Amo
(
dyskusja
|
edycje
)
(
→Mapa pamięci
)
następna edycja →
Linia 59:
Linia 59:
|-
|-
| 7 || || ?
| 7 || || ?
|-
| 8-0x3f || || przerwania 8085
| 8-0x3f || || przerwania 8085
|-
|-
Amo
Biurokraci
,
Administratorzy
3012
edycji
Menu nawigacyjne
Narzędzia osobiste
Zaloguj się
Przestrzenie nazw
Strona
Dyskusja
polski
Widok
Czytaj
Kod źródłowy
Wyświetl historię
Więcej
Szukaj
Nawigacja
MERA-400
K-202
CROOK
Oprogramowanie
EM400
MERA-400f
Amepol
Literatura
Czytelnia
Galeria
Co nowego
Linki
YouTube
Facebook
Sekcja Historyczna PTI
MusIF
Polskie komputery
Narzędzia
Strony specjalne
Wersja do druku